Zakaz.ua запустив доставку продуктів із супермаркету “Таврія В” в Івано-Франківську – нова ера цифрових покупок

19 Чер, 2024 10:35

Поділитись публікацією
Zakaz.ua запустив доставку продуктів із супермаркету “Таврія В” в Івано-Франківську – нова ера цифрових покупок

Електронна комерція продовжує завойовувати все нові рубежі, перетворюючи традиційні види діяльності на сучасні цифрові сервіси. Однією з таких тенденцій став активний розвиток послуг з доставки продуктів харчування з великих супермаркетів і торгових мереж. В Івано-Франківську ця тенденція знайшла своє найяскравіше втілення завдяки проєкту Zakaz.ua та його співпраці з мережею “Таврія В”.

Жителі обласного центру Західної України відтепер можуть здійснювати покупки, не виходячи з дому, та отримувати свіжі продукти, зібрані досвідченими комплектувальниками безпосередньо з полиць популярного супермаркету. 

Подібне нововведення, без сумніву, заслуговує на пильну увагу як з боку споживачів, так і з боку фахівців, які вивчають сучасні тренди електронної торгівлі. Адже нещодавно ЗМІ розповіли, що одним із таких трендів в Україні якраз і стала доставка продуктів додому.

Тренд замовлення через додатки

Можна сказати з упевненістю про те, що такий тренд пояснюється не тільки бажанням людей заощадити час, а й безсумнівною зручністю самого процесу замовлення. Адже людина звикла використовувати свій телефон із найрізноманітнішими додатками. Для ігор або ставок достатньо завантажити pin up, а для перегляду відео є YouTube або різні стрімінгові сервіси. Свої додатки випускають банки, магазини та різні сервіси. Тож не дивно, що і доставка їжі сьогодні може бути замовлена через такий простий інструмент.

Широкий асортимент під рукою

Із запуском інтернет-доставки з “Таврії В” жителі Івано-Франківська отримали можливість оформляти замовлення з асортименту, що налічує понад 9,5 тисяч найменувань товарів. Завдяки цьому в їхньому розпорядженні опинилося воістину вражаюче розмаїття продуктових категорій.

Свіжі сезонні овочі та фрукти, апетитні страви кулінарії, вишукані делікатеси здорового харчування, якісна заморожена продукція і корисне дитяче харчування – ці та багато інших груп товарів тепер доступні в режимі онлайн. Також покупці можуть замовляти побутову хімію, косметику, товари для домашніх вихованців і безліч інших необхідних у побуті дрібниць.

Ба більше, на сайті сервісу представлений спеціальний розділ з акціями та вигідними пропозиціями, що дають змогу значно заощадити сімейний бюджет. Це особливо актуально в умовах непростої економічної ситуації, коли кожна гривня на рахунку.

Таким чином у середньостатистичного жителя міста загалом зникає необхідність йти в супермаркети. І якщо раніше жителі великих міст масово замовляли готову їжу, то тепер вони купують з доставкою взагалі все.

Прийдешні перспективи

Уже з наступного тижня власникам особистого автотранспорту стане доступною нова опція самовивозу замовлень безпосередньо з супермаркету на вулиці Княгині 44. Такий варіант позбавить покупців плати за доставку в розмірі 79 гривень і дасть змогу оплачувати лише вартість послуг комплектувальника – 24 гривні.

Запуск сервісу доставки з “Таврії В” відкриває нову еру для електронної торгівлі продуктами харчування в масштабах усього Івано-Франківська. Місцеві жителі отримали можливість здійснювати покупки, не виходячи з дому, та заощаджувати дорогоцінний час на походах переповненими супермаркетами. Настільки зручне і сучасне рішення напевно припаде до душі багатьом споживачам, які віддають перевагу комфорту, вигоді та цифровим технологіям.

Реклама

Читайте також: Стартували "ЛЮТІ ЗНИЖКИ" в мережі супермаркетів ТАВРІЯ В