Закладеність носа: причини та безпечні методи лікування

21 Sep, 2023 15:15

Поділитись публікацією
Закладеність носа: причини та безпечні методи лікування

Забитий ніс – найпоширеніший клінічний симптом алергічних, бактеріальних чи вірусних захворювань слизової приносових пазух. Закладений ніс без нежитю провокує дискомфорт: порушення сну, дискомфорт при говорінні пересихання, рефлекторний кашель.

Причини набряку слизової носа

Найбільш поширені причини розвитку запалення і закладеності  носа     є вірусні інфекції, що спричиняють гострі респіраторні захворювання у дітей та дорослих, синусити та грип. Такі прояви найкраще знімають лікарські препарати на основі натуральних складових. Також симптоми забитого носу можуть викликати:а     лергічні реакції. Поширеним проявом подразнення слизової оболонки та закладення носу, як наслідок, є пилок рослин або шерсть тварин. Такі прояви варто лікувати спеціальними протиалергенними лікарськими засобами залежно від складності симптоматики та важкості загального самопочуття.

Для підтвердження точного діагнозу і призначення ефективного та, насамперед, безпечного лікування потрібна консультація лікаря. Не варто вдаватися до самолікування та народних методів медицини. Такі способи терапії можуть не спрацювати або викликати ускладнення та інші небажані й небезпечні для здоров’я прояви організму.

Як вилікувати закладеність носа?

Щоб вилікувати набряк та закладеність носа і запобігти розвитку ускладнень, варто звернутись до сімейного лікаря чи іншого практикуючого спеціаліста з медичною освітою за кваліфікованою допомогою. На основі зібраного анамнезу та результатів аналізу лікар порадить дієве лікування, до якого входитимуть безпечні препарати для використання у домашніх умовах.

Які препарати підходять для лікування набряку слизової носа?

Щоб вилікувати не тільки симптоми, але й причину закладеності носа без шкоди для організму, потрібні дієві та безпечні препарати. Одним із таких є лікарський засіб на основі рослинних компонентів у форматі таблеток, сиропів та крапель Синупрет від Біонорика. Його формула містить екстракти горечавки жовтої, квітів первоцвіту, трави вербени, щавлю, бузини та кореня генціани. Разом вони складають потужний комплекс, що чинить такі дії для боротьби із набряком слизової носа:

  • секретолітичну;
  • протизапальну;
  • противірусну;
  • антибактеріальну.

Препарат дозволений дорослим та дітям від 2 років. Форму лікарського засобу та дозування назначить лікар під час виписування рецепту.

Джерела, що використовувались:

  1. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B0
  2. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D1%84%D0%B0%D0%B3%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B5%D1%84%D0%BB%D1%8E%D0%BA%D1%81%D0%BD%D0%B0_%D1%85%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0
  3. https://sinupret.ua/diya_sinupret

ПРОМО

самолікування