“Закон прийняли, а головою не подумали”. Сотні франківців у черзі під ЦНАПом, щоб здати документи (ФОТОФАКТ)

Автор: Людмила Баран

19 May, 2015 15:17

“Закон прийняли, а головою не подумали”. Сотні франківців у черзі під ЦНАПом, щоб здати документи (ФОТОФАКТ)

Під Івано-Франківським Центром надання адміністративних послуг останнім часом щоранку вишиковуються черги.  Юридичні особи не встигають подати реєстраційну картку 4-ої форми. 

Через минулорічні зміни до законодавства, юридичні особи  повинні подати державному реєстратору відомості про своїх кінцевих вигодоотримувачів. Дедлайн – 25 травня. За неподання – штраф від від 5100 до 8500 гривень.

“Останній раз у такій довжелезній черзі я стояв, здається, на початку 90-х. Тоді давали по одній пачці масла в одні руки. На руці писали номерок. Тепер талони на прийом у центрі надання адмінпослуг видає комп”ютер, але трохи більше сотні зранку, і ще стільки ж після обіду”, – пише і ділиться фото підприємець Ігор Бойчук насвоїй сторінці у “Фесбуці”.

Він додає, що “якусь дивну реєстраційну карту” про внесення змін до відомостей про юридичну особу мають здати кілька тисяч івано-франківських керівників та їх бухгалтерів.

“Чергу люди займають з 7 чи 8 години, але шансів мало. За два дні я карту так і не здав. Керівник установи Василь Струтинський не дуже хоче прислухатися до пропозицій щодо поліпшення обслуговування. Мовляв, що я зроблю”, – заявив підприємець.

цнап черга 2

“Черга для подання форми 4 держреєстратору о 8 ранку. Дехто з 6 ранку стояв для подання інформації щодо кінцевих вигодоодержувачів (мають подати юридичні особи до 25 травня: закон прийняли, а головою не подумали). Людей більше 250”, – пише у “Фейсбуці” під панорамним фото черги Олеся Галко.

Закон  “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів” вступив у дію 25 листопада 2014 року. Його мета – отримання інформації про реальних інвесторів та власників бізнес-активів, ускладнення можливості легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry