Залужний подякував маленькій франківці за підтримку (ФОТО)

Автор: Борис Марія

23 Бер, 2023 20:29

Поділитись публікацією
Залужний подякував маленькій франківці за підтримку (ФОТО)

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний відзначив маленьку франківку Анну Шахову, яка написала йому лист зі словами підтримки.

23 березня обласний військовий комісар Володимир Ярмошук завітав в один із франківських ліцеїв, аби вручити відзнаку від Залужного Анні Шаховій. Дівчинка написала йому листа зі словами підтримки. Головнокомандувач прочитав його та вирішив подякувати та відзначити дівчинку, пише Галка.

“Одного осіннього ранку у 2-Г класі на уроці діти вивчали тему написання листа. Навчаючись на сімейній формі за кордоном, дівчинка Аня мріяла про повернення в Україну і старанно виконувала всі завдання класного керівника. Тож сумлінно виконуючи і це завдання, вона з натхненням писала листа особливому адресату – Валерію Залужному”, – розповіли в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки.

Мати дівчинки відправила лист в Україну. Бабуся та дідусь дівчинки прочитали його та надіслали його адресату – Залужному. І він його отримав. Слова подяки та патріотизм дівчинки вразили Головнокомандувача ЗСУ, тож він вирішив віддячити Анні.