Замість допомогти вдові загиблого прикарпатця з житлом, влада села “впарює” сім’ї напівзруйнований довгобуд – волонтер

Автор: Турій Роман

25 Бер, 2015 10:10

Замість допомогти вдові загиблого прикарпатця з житлом, влада села “впарює” сім’ї напівзруйнований довгобуд – волонтер

Волонтер з Івано-Франківська Наталя Перцович каже, що сім’ї загиблого добровольця АТО Дмитра Ломея влада села Цуцилів намагається продати закинутий довгобуд.

“Чотири всеукраїнських канали транслювали історію цієї сім’ї. І показали хату, яку колишній сільський голова хоче продати вдові і сиротам. За 12,5 тис.$. А діючий сільський голова, замість того, щоб виділити земельну ділянку підписався під це. Бо він «знає, що таке будова». А хата не має жодних документів, і стоїть уже 15 років, мінімум. Цегла розсипається, трішина в фундаменті, велика площа, яку не обігріти дешево… А грошей на придбання хати в Наді не має…Так вони знайшли вихід. Хай вдова героя підписує з продавцем договір про те, що вона за пів року поверне кошти. А якщо цю суму не вдасться Наді зібрати? А експерти кажуть, що щоб відремонтувати цей будинок треба ще 15 тис.$. Де взяти ці кошти?”, – запитує Наталя.

За її словами, керівники ОДА також були на місці, і визнали, що будова не вартує тих грошей. Перцович нагадує – сім’ї загиблого героя Небесної Сотні Ігоря Ткачука громала Коломийщини за 10 місяців збудували вдові і сиротам гідний будиночок.

“Вірю, що цю справу веде Бог. І людям стане розуму не наживатися на чужому горі та збувати будинок, купити його чи квартиру… Як вирішить Надя. Її чоловік віддав своє життя за те, щоб ми всі тут спокійно чи неспокійно спали. І жили з своєю совістю в ладах”, – сподівається Перцович.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...