Замість Криму, діти українських прикордонників поїдуть на Прикарпаття і до Польщі

Автор: Людмила Баран

20 Jun, 2014 16:19

Поділитись публікацією
Замість Криму, діти українських прикордонників поїдуть на Прикарпаття і до Польщі

Співробітники “Держприкордонслужби” через анексію півострова не можуть відправити своїх дітей на літній відпочинок до  оздоровчого центру в Саках. Натомість для них організували безкоштовні поїздки на Захід.

Керівництво  та  Об’єднана профспілкова організація Держприкордонслужби, за сприяння  Федерації дитячих організацій України  та  Дитячого фонду України  спільно знайшли альтернативи літньому відпочинку дітей прикордонників.

Через анексію Криму Росією діти співробітників Держприкордонслужби, на жаль, не зможуть відпочити у відомчому дитячому оздоровчому центрі «Прибережний», що в Саках.

Відтак, 14 червня 40 дітей з сімей прикордонників, за сприяння організації “Карітас-спес Україна”, виїхали в табір «Дитяче селище», що в Івано-Франківській області, де перебуватимуть два тижні.

На кінець липня планується поїздка 40 дітей у польське містечко Закопане. Ще 45 дітей з 14 по 31 липня перебуватимуть на відпочинку на території Малопольського воєводства Республіки Польща.

«Усі подорожі здійснюватимуться за рахунок зазначених організацій. Нашим військовослужбовцям, тобто батькам дітей, вони не коштуватимуть жодної копійки», – повідомила голова профспілки Держприкордонслужби Антоніна Птиця.

Крім того, голова профспілки зазначила, що за домовленістю з одеським дитячим табором «Дружба» та табором МВС «Променистий», що на Київщині, є можливість придбання для дітей персоналу Держприкордонслужби путівок, які коштуватимуть значно менше собівартості.