Замість прогнозів про близьку смерть Blackberry випускає новий найширший смартфон

Автор: Вадим Войтик

26 Чер, 2014 16:29

Поділитись публікацією
Замість прогнозів про близьку смерть Blackberry випускає новий найширший смартфон

Компанія Blackberry випустить смартфон Passport з квадратним екраном, розмір якого по діагоналі 4,5 дюйма. Прототип смартфона після оголошення підсумків першого кварталу 2015 фінансового року продемонстрував Джон Чен гендиректор Blackberry. Офіційне представлення смартфона очікується у вересні 2014 року.

Хоча на ринку присутній смартфони з діагоналлю і більше 4,5 дюймів, але квадратна форма екрана стала причиною того, що Passport стане найширшим «розумним» телефоном на ринку. Наприклад, він ширший 5,5-дюймового фаблета Samsung Note 3. Дозвіл екрану канадського пристрої 1440 на 1440 пікселів.

Не дуже зрозуміло, наскільки це практично, оскільки відео на квадратному екрані дивитися незручно (більшість фільмів має співвідношення сторін 16:9), а для текстів не настільки важлива висока деталізація. Зате велика ширина дозволила виробнику вмістити на телефоні повноцінну алфавітну клавіатуру (її часто називають QWERTY).

За повідомленням канадського ресурсу Financial post, Passport отримає акумулятор з високою ємністю 3450 міліампер-годин, три гігабайти оперативної пам’яті і чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 800. Апарат буде працювати під управлінням операційної системи BlackBerry OS 10.3.

Згідно з підсумками першого кварталу 2015 фінансового року компанія Blackberry отримала виручку в 966 мільйонів доларів, що в чотири рази менше 3 мільярдів доларів, отриманих за аналогічний період роком раніше. Незважаючи на істотне падіння доходів, компанія отримала 23 мільйони доларів прибутку в порівнянні з 84 мільйонами доларів збитків роком раніше.

Тож скептикам, пророкують швидку смерть або поглинання канадського виробника, мабуть, доведеться почекати, – повідомляє ресурс The Verge.

Теги: