Замість “спірних” тендерів — гроші на ЗСУ: робоча група «Прозорість і підзвітність» переспрямувала 43 мільйони гривень

Автор: Жанна Головенко

13 Лют, 2024 16:50

Поділитись публікацією
Замість “спірних” тендерів — гроші на ЗСУ: робоча група «Прозорість і підзвітність» переспрямувала 43 мільйони гривень

За результатами роботи групи “Прозорість і підзвітність” в Івано-Франківській області скасували 12 “спірних” тендерів на загальну суму 43 мільйони гривень. Всі ці кошти переспрямували на допомогу військовим. 

Про це “Галка” пише з наради в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації. 

За словами голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, щодня вони отримують звернення від жителів області щодо збільшення фінансування обороноздатності України та забезпечення потреб військових. Від листопада 2023 року в області запрацювала робоча група “Прозорість і підзвітність”, яка відстежує та оцінює раціональність використання бюджетних коштів. 

За два місця роботи групи “Прозорість і підзвітність” в області скасували 12 тендерних закупівель, які стосувалися облаштування адмінбудівель, ремонту культурних будівель та закупівлі оргтехніки. А 43 мільйони гривень переспрямували на підтримку ЗСУ: 

“У коломийській громаді скасовано тендери на понад 8,5 мільйонів гривень. У Яремчанській громаді – на майже 20 мільйонів гривень”, — повідомила завідувачка сектору внутрішнього аудиту ОВА Зоряна Манюк. 

За її словами, вдалося скасувати проєкт, який викликав великий суспільний резонанс. Ідеться про будівництво оглядової вежі, вартістю майже мільйон гривень, у селі Новий Мартинів Бурштинської громади. 

Читайте також: Школи залишаться без тепла: Калушу потрібно збудувати 10 котелень за 179 мільйонів гривень