Замість СТЕКу франківцям постачатиме тепло фірма з капіталом в 1000 гривень

28 Oct, 2020 13:08

Поділитись публікацією
Замість СТЕКу франківцям постачатиме тепло фірма з капіталом в 1000 гривень

Замість збанкрутілого СТЕКу теплогенерацією та теплопостачанням опікуватиметься дві новостворені фірми: ТОВ “Івано-Франківськ теплогенерація” та ТОВ “Івано-Франківськ теплоенерго”. 

Читайте також: Керівництво «Івано-Франківськтеплокомуненерго» планує скорочення працівників

Про це свідчать дані з реєстрів youcontrol.

ТОВ “ІФТГ” засноване 28.08.2020 зі статутним капіталом 1 000 грн. ТОВ “ІФТЕ” засноване 17.06.2020 зі статутним капіталом 50 тис. грн. Юридична адреса першої фірми – чинна адреса “Станіславської теплоенергетичної компанії”, вул.Індустріальна, 34.

Кінцевим бенефіціаром обидвох підприємств є мешканець села Плюти Обухівського району Київської області Кирюшин Артем Ігорович.

Як інформував міський голова Руслан Марцінків, Івано-Франківськ візьме в оренду на два роки котельню на вулиці Індустріальній, аби за цей час перевести споживачів на індивідуальне опалення. Водночас наразі у публічних реєстрах інформація про чинний договір оренди відсутня.

У коментарі “Галці” директор комунального підприємства “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Євген Герасименко підтвердив, що купуватимуть тепло у приватної фірми і продаватимуть населенню . Таким чином ризики недоплат та витрати по обслуговуванню абонентів повністю ляжуть на комунальне підприємство.
“Є дві компанії, одна виробляє, інша транспортує тепло, ми заключимо з ними договори. Вони нам будуть давати тепло, а ми людям будемо виставляти тарифи. Продавати нам будуть по нашому тарифу”, – сказав Герасименко “Галці”.
Також він повідомив, що обслуговуватимуть котельню працівники СТЕКу, які перейшли на роботу у дві нові приватні структури.