Замість змарнованих у Хриплині гектарів мерія шукає де розмістити технопарк

Автор: Застава Максим

13 Кві, 2023 18:38

Поділитись публікацією
Замість змарнованих у Хриплині гектарів мерія шукає де розмістити технопарк

В Івано-Франківську хочуть сформувати ділянку під індустріальний парк.

Читайте також: “Відкрийте добре очі й подивіться перелік”, – Світлана Онищук попросила облраду затвердити програму ремонту доріг. Депутати відмовили

Про це повідомив під час етеру на Західному полюсі заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко, пише “Галка” з посиланням на Бліц-Інфо.

“В нас є три потенційні ділянки. Перша – це Хриплинський промвузол. Тут в нас є оформлені земельні ділянки площею 11 га. Зараз ми ведемо перемовини, щоб викупити у підприємства ще одну земельну ділянку з приміщеннями. Тоді у нас буде ділянка на 11 га. І це буде повноцінний індустріальний парк.

Друга потенційна ділянка в кінці села Тисменичани має понад 10 га. Але там потічок фактично навпіл ріже цю ділянку. Ми зараз працюємо з екологією і проєктувальником Генплану, адже цього потічка фактично немає і треба внести зміни, в містобудівну та іншу документацію. Тоді ми зможемо отримати повноцінну земельну ділянку.

І третя земельна ділянка – це Братківці біля колії. Вона фактично готова під індустріальний парк, але найменш приваблива з усіх трьох”,- каже Вітенко.

Раніше міська рада передала 42 га землі у Хриплинській промзоні, де міг бути розташований технопарк, під розміщення сонячних батарей.

На думку члена правління Бізнес-асоціації Івано-Франківська Віктора Вінтоняка, вирішуючи питання про передачу такої великої земельної ділянки у перспективному для розвитку бізнесу районі міста, слід дивитися в майбутнє. Адже створення індустріального парку у Хриплинській промзоні є вкрай важливим елементом інвестиційного розвитку Івано-Франківська.

Читайте більше у матеріалі: Марцінків віддав 42 га в Хриплині саудівському мільярдеру? А хіба це не суперечить програмі ВО “Свобода”? – фактчек Галки