“Заморожені” ціни, знижки пенсіонерам та економія часу: чому вигідно заздалегідь замовити пам’ятник у салон-магазині “Граніт”

Автор: Костинюк Олександр

05 Жов, 2022 15:38

Поділитись публікацією
“Заморожені” ціни, знижки пенсіонерам та економія часу: чому вигідно заздалегідь замовити пам’ятник у салон-магазині “Граніт”

В Україні, особливо у її західних регіонах, завжди відповідально ставилися до поминальних звичаїв та обрядів, адже це – вияв уваги, пошани й любові до померлої людини. Здавна обов’язком живих родичів покійника було утримувати в належному стані могилу, подбати, щоб на ній був пам’ятник. У цьому франківцям допомагає салон-магазин “Граніт”.

Відоме маріупольське виробництво гранітних пам’ятників тільки нещодавно відкрилося в Івано-Франківську, а вже має попит і довіру серед місцевих. Люди, які вже встигли звернутися у “Граніт”, рекомендують цей салон-магазин, бо переконалися: компанія порядна і все зробить якісно.

“Попит є, за цей час уже навіть трохи сформувалася черга. Причому звертаються люди не тільки з Франківська, а й з області. Наприклад, днями мали замовлення з Надвірнянщини”, – розповідає керівник підприємства Валерій Віталійович. 

Напевно, вам відомо, що встановити пам’ятник можна лише в теплу пору року – навесні, влітку або восени, поки ще ґрунт не промерз і не почалися рясні опади. Але прийом замовлень із настанням холодів не зупиняється. Ба більше, у міжсезоння можна придбати пам’ятник за дуже вигідною ціною.

Тож у салон-магазині “Граніт” до кінця року діє спеціальна акція: приймають замовлення на пам’ятники та їх встановлення в наступному році за цінами 2022-го. Якщо ж не замовити пам’ятник цьогоріч, то у 2023 році, очевидно, вартість зросте.

“Все дорожчає, а ми таким чином хочемо ніби “заморозити” ціну, аби людям було простіше і дешевше”, – зазначив Валерій Віталійович.

Окрім економії грошей, є ще один плюс – це зручність: якщо ви замовите пам’ятник зараз, то зможете вибрати дату встановлення навесні, яка більше вам підходить. Погодьтеся, часто саме перед Великоднем і поминальними днями багато людей хочуть навести лад на кладовищах. Величезна ймовірність, що саме тоді потрібні вам дати будуть зайняті й доведеться довго чекати своєї черги. Тому краще потурбуватися про це заздалегідь.

Крім того, салон-магазин “Граніт” надає знижку пенсіонерам.

“Цінуємо кожного клієнта. Щоб людям було простіше своїм близьким віддати шану, то робимо так, щоб цінова політика була дешевшою, а якість кращою”, – каже Валерій.

Завдяки тому, що компанія має доступ до гранітного кар’єру, ціни тут – дійсно одні з найдешевших. А сам граніт – дуже щільний, міцний, і красивий камінь, має багато кольорів. Часто різні види граніту компонують, і в результаті виходять унікальні пам’ятники, а завдяки властивостям цього каменю, вони ще й довговічні. 

За словами Валерія Віталійовича, коли клієнти звертаються до їхньої компанії, то вже зазвичай знають, чого хочуть. Проте є і достатньо випадків, коли людина просить зорієнтувати їх у виборі. Тоді їй показують каталоги, допомагають обрати, адже всього може бути понад тисячу різних видів пам’ятників, виконаних у типових чи ексклюзивних проєктах. Також салон-магазин пропонує унікальну різьбу по каменю, за ескізами замовників або їхніми власними.

Як раніше розповідав “Галці” Валерій, ноу-хау, яке в Маріуполі користувалося попитом – це пам’ятники зі скла. Тепер уже можна стверджувати, що і на Прикарпатті оцінили цей вид пам’ятників, адже компанія отримує і такі замовлення.

Саме “Граніт” першим і єдиним в Україні взявся їх виготовляти після того, як освоїв виготовлення кольорових скляних портретів.

“Портрети на склі – це окрема технологія, ціла процедура. Ми даємо гарантію, що зображення не вигорить, нічого йому не буде”, – зазначив керівник салон-магазину.

Виготовлення пам’ятників зі скла займає до 10 днів, гранітних – також. Але час від моменту замовлення і до встановлення на кладовищі, звісно, буде залежати від сформованої черги. Тому це ще один аргумент на користь того, щоб завчасно зробити замовлення.

Крім того, за бажанням клієнтів, компанія може облаштовувати цілі меморіальні комплекси. На це потрібно близько місяця. 

Отже, замовити пам’ятник заздалегідь – це:

  • скористатися акцією та заплатити меншу ціну;
  • не вичікувати довгу чергу навесні;
  • мати більше можливостей для індивідуального підходу, бо майстри в міжсезоння будуть не такі завантажені;
  • отримати довговічний якісний, красивий і навіть ексклюзивний пам’ятник.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 87.
Номери телефонів: 068 548 99 96, 068 548 75 78.

Партнерська публікація