Замовник скандальної забудови на Мазепи, 144 запевняє, що “не торгує квартирами”

Автор: Турій Роман

18 Лют, 2016 09:20

Замовник скандальної забудови на Мазепи, 144 запевняє, що “не торгує квартирами”

17 лютого, відбулося виїзне засідання земельної комісії в кабінеті голови Івано-Франківської ОО ТСО України Петра Никитюка, щодо скандальної забудови на Мазепи, 144 поблизу озера.

На зустрічі з Петром Никитюком були присутні члени земельної комісії, а також журналісти. Сам  голова івано-франківської обласної організації «Товариства сприяння обороні України» (колишній ДТСААФ) активно говорив, не даючи міським депутатам вставити й слово, запевняв про те, що будівництво погоджене з генеральним планом забудови Івано-Франківська.

“Ви подивіться в генеральний план, там всю зону навколо озера планують забудувати”, – заявив Петро Никитюк, пише ГК.

На свій захист він розповів про те, що “не торгує квартирами в цій забудові, на відміну від інших” і надав скріншоти одного з відомих сайтів, що займається продажем різноманітних речей, включно з нерухомістю.

У відповідь на закиди стосовно автомобіля замовник скандальної забудови сказав, що автомобіль йому потрібний суто для роботи і що він куплений не за кошти організації, а є подарунком інвесторів.

Петро Никитюк відмовився надати документацію по будівництву, посилаючись на те, що це є приватні дані й він не має права розголошувати їх.

“Та ви серйозно?! Я – міський депутат, на мій депутатський запит ви зобов’язані надати інформацію, яку я вимагаю”, – обурився Андрій Волгін.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...