Занепад Міжнародного аеропорту “Івано-Франківськ” видно вже неозброєним оком (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

25 Mar, 2015 19:12

Занепад Міжнародного аеропорту “Івано-Франківськ” видно вже неозброєним оком (ФОТО)

Переданий в довготривалу концесію Міжнародний аеропорт “Івано-Франківськ” занепадає. Про це свідчить поточний стан головних повітряних воріт Прикарпаття, зафіксований журналістами “Галки”.

Читайте також: Італійський «Дженоа» звільнив Андрія Шевченка з посади головного тренера

Цікаво, що в день (25.03), коли журналісти вивчали стан комунального аеропорту, мав відбутися як мінімум один щоденний рейс з Івано-Франківська на Київ. Інформація про нього розміщена на сайтах аеропорту та компанії “Дніпроавіа”.

screenshot-dniproavia.com 2015-03-25 11-41-51

Втім, судячи з усього, навіть цей рейс не відбувся і аеропорт було закрито.

Раніше про розвиток аеропорту на близьку перспективу запуску нових рейсів неодноразово заявляв народний депутат Олександр Шевченко.

Як вже повідомляла “Галка”, влада Івано-Франківська регулярно ставить питання належного виконання концесіонером своїх зобов’язань. Крім того, користувач аеропорту не сплачує за землю.

“Там понад 400 гектарів? Що там за механізм такий задіюється, мудра “Скорзонера?”…Дайте мені довідку. Аби не казали, що один з найбільших платників податків, а 420 чи 470 гектарів – ні копійки в міський бюджет. Це ж тоже неприпустимі речі”, – публічно висловлював своє обурення з нього приводу міський голова Віктор Анушкевичус.

Як стверджує сама “Скорзонера” у своєму листі в редакцію “Галки”, концесіонер і не повинен сплачувати за користування землею.

Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ» у березні 2010 року було передано в концесію ТзОВ «Скорзонера» терміном на 30 років. Упродовж останніх років аеропорт обслуговує, як правило, лише один рейс на день, до Києва.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry