Заново навчитися їсти та ходити: як в обласній лікарні працює центр реабілітації (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

15 Чер, 2021 21:41

Заново навчитися їсти та ходити: як в обласній лікарні працює центр реабілітації (ФОТО)

На початку червня в обласній клінічній лікарні запрацював Центр фізичної та реабілітаційної медицини. На його базі розгорнули 10 стаціонарних ліжок.

Пані Лариса тут другий тиждень. Попередньо проходила лікування у відділенні неврології, куди поступила із Синдромом Гієна-Барре, інформує “Галка” з посиланням на офіційну фб-сторінку лікарні.

«Я завжди була фізично активна, а коли зненацька затерпли ноги й руки, аж до повної неспроможності будь-яких рухів, то мене охопила паніка і розпач», – розповідає жінка.

«Синдром Гієна Барре – це гостра автоімунна запальна полірадикулонейропатія, яка проявляється млявими парезами і паралічами, порушенням чутливості та вегетативними розладами, – говорить завідувачка Центру Катерина Загородня. – Неврологи призупинили прогресування хвороби, а далі робота за нами, реабілітологами. Вчимо людину заново їсти, ходити, працюємо з наслідками хвороби».

Пані Лариса бере зошит і сторінка за сторінкою каліграфічно виводить кожну літеру. Сміється, що колись перевіряла зошити сина-школяра, а нині він перевіряє її писання, коли провідує. Затримуватись тут жінка не збирається, взяла курс на цілковите одужання.

“За чуйність та допомогу пані Лариса дякує всім реабілітологам, а особливо Марічці, Надійці та Ніні. Каже, що відчуває значне покращення, а невдовзі знову ходитиме самостійно…”,- йдеться у дописі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...