Заплановані до Дня міста фестивалі відбудуться, але без концертів

Автор: Людмила Баран

06 May, 2014 13:01

Поділитись публікацією
Заплановані до Дня міста фестивалі відбудуться, але без концертів

З 8 до 11 травня в центрі  Івано-Франківська пройдуть чотири святкові акції: Свято ковалів, Прикарпатський вернісаж, “Купуймо івано-франківське”, “Смак карпат”. Їхні програми будуть насичені,але не голосні у зв’язку з трагічними подіями в Україні.

8 травня на площі Ринок та вулиці Вітовського відбудеться акція “Купуймо івано-франківське — даємо роботу іванофранківцям”. У ній візьмуть участь понад 50 місцевих виробників,представників малого і середнього бізнесу.

9 травня об 11 год на площі Бастіон розпочнеться Свято ковалів. Запрошено учасників з Румунії, Польщі, Росії,Італії, але вони ще не визначились остаточно,чи приїдуть. Фестиваль проводиться завдяки проекту ЄС “Відновленняковальського мистецтва як одного з найстарших елементів економічного зростання”.

9 травня на майдані Шептицького та вулиці Низовій діятиме Прикарпатський вернісаж, у якому візьмуть участь більше 200 народних майстрів з різних областей України.

10-11 травня на площі Ринок триватиме фестиваль “Кулінарна спадщина. Смак українських Карпат”, під час якого представлять старовинні рецепти місцевої кухні.

Всі музичні виступи у рамках цих фестивалів скасовані. Також не відбудеться анонсоване свято феєрверків “Грім Карпат”.

Відзначення Дня міста зробили тихішим у зв’язку з трагічними подіями на Сході України.