Запланований страйк міських перевізників не відбувся

Автор: Людмила Баран

16 Кві, 2014 13:50

Поділитись публікацією
Запланований страйк міських перевізників не відбувся

Водії  івано-франківських маршруток оголошували, що 16 квітня припинять свою роботу. Однак рух автобусів впродовж дня відбувався згідно розкладу.

Читайте також: Потрібно 340, а є 25: Смушак назвав, скільки потрібно мільйонів на ремонт франківських доріг

Анонсований страйк перевізників мав на меті привернути увагу міської влади та добитися підвищення ціни на проїзд. Вони стверджують, що паливно-мастильні матеріали подорожчали втричі, запчастини до транспортних засобів також зросли в ціні, крім того постійно потрібно проводити техобслуговування автобусів. За їхніми підрахунками, ціна квитка може «стрибнути» до 3, 4 або ж навіть 5 гривень.

«З 2009 року ми не піднімали тарифи на проїзд, – зауважив на засіданні Ради підприємців перевізник Михайло Срібняк. – Нині є об’єктивні причини підняття тарифів, адже ціна на паливо наразі вже вища, ніж 14 гривень. Ціна на запчастини теж прив’язана до долара. За таких умов перевізники на «слабких» маршрутах не виживають. Скоро ніхто не захоче перевозити людей, якщо так залишатиметься й надалі».

Причиною, з якої він не відбувся, могла бути заява начальника Департаменту ЖКГ Івано-Франківського виконкому Михайла Смушака на засіданні Ради підприємців. Чиновник пообіцяв прискорити процедуру підняття тарифів. Також, підприємцям запропонували ознайомитися із проектом рішення «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування». Згідно з цим документом, пропонується підняття тарифів до 3 гривень, повідомляє “Фіртка”.