Запрацював мобільний додаток, що допоможе спланувати поїздку приміськими потягами з Івано-Франківська

Автор: Людмила Баран

07 Jun, 2016 21:46

Поділитись публікацією
Запрацював  мобільний додаток, що допоможе спланувати поїздку приміськими потягами з Івано-Франківська

У мобільній програмі “Електрички” для Android від “Яндекс” можна подивитися актуальний розклад приміських поїздів на будь-який день, а також список усіх зупинок вибраного дизеля і час у дорозі .

Жителям Івано-Франківської області “Яндекс.Електрички” стануть у пригоді,  коли потрібно спланувати поїздку на дачу або дістатися із села до обласного центру. Досить вибрати потрібний напрямок і зазначити початкову та кінцеву станції, наприклад Рахів — Івано-Франківськ, повідомляє прес-служба  компанії “Яндекс.Україна”.

Будь-які маршрути можна додавати у вибране, щоб переглядати розклад, навіть якщо смартфон не підключено до інтернету.

Оновлена версія “Електричок” дозволяє вивести час відправлення найближчих поїздів за двома маршрутами просто на головний екран смартфона. Тоді не доведеться щоразу відкривати програму, коли потрібно дізнатися розклад. Аби не запізнитися на поїзд, тепер можна увімкнути нагадування — програма заздалегідь дасть сигнал, що час виходити.

“Яндекс.Електрички” для Android доступні українською та російською мовами. Програма допоможе планувати подорожі приміськими поїздами Івано-Франківською областю й іншими регіонами України. Вона також буде корисною у мандрівках Росією, Білоруссю, Казахстаном, Вірменією та Литвою. Крім програми для Android, є версії для пристроїв на базі iOS та Windows Phone.

електр