“Зараз інші пріоритети”: Онищук закликає голів громад не купляти ялинки та прикраси

Автор: Жанна Головенко

30 Nov, 2023 11:43

Поділитись публікацією
“Зараз інші пріоритети”: Онищук закликає голів громад не купляти ялинки та прикраси

Керівництво Прикарпаття просять голів громад не витрачати бюджетні кошти на святкові інсталяції під час війни. 

Про це пише Галка з посиланням на сторінку голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук. 

“Кожна гривня сьогодні потрібна для наших оборонців, які дають відсіч ворогу на фронті, і у такий спосіб нам дозволяють працювати, нашим дітям ходити до школи, – дають можливість повноцінно жити”, — пише Онищук. 

За її словами, зараз необхідно докладати всіх зусиль для підсилення захисту України, що вкрай важливо взимку, коли росіяни можуть активізувати атаки з неба. Аби інфраструктура вціліє, а мешканці Прикарпаття були зі світлом та теплом, ЗСУ потрібні чималі фінансові ресурси. Тому допомога громад не буде зайвою.

“Закликаю раціонально використовувати бюджетні кошти й не закуповувати ялинок, прикрас до них та різноманітної святкової атрибутики. Відзначення з пишними декораціями у нас будуть обов’язково – після Перемоги”, —  наголошує очільниця Прикарпаття. 

Однак, громади придбала все це у попередні роки, або ж за кошти благодійників чи меценатів, то ніхто не забороняє створювати для дітей святковий настрій.

Як писала Галка раніше,  Івано-Франківську в Івано-Франківську на Вічевому майдані встановлять не енергозатратну, а символічну ялинку — створену з малюнків дітей. Також у Надвірній замість ялинки встановлять Різдвяну інсталяцію.