Зараз створюють територіальні загони оборони. Мобілізовані будуть жити вдома, але виїжджати на навчання на різні табори – Марцінків

Автор: Турій Роман

23 Jul, 2014 10:29

Зараз створюють територіальні загони оборони. Мобілізовані будуть жити вдома, але виїжджати на навчання на різні табори – Марцінків

Причин масових протестів проти мобілізації, які огорнули Прикарпаття є кілька.

Читайте також: З 15 серпня шість комунальних автобусів міняють маршрут (СПИСОК)

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав народний депутат Руслан Марцінків.

«По-перше, на Прикарпатті все ж таки діє розгалужена мережа провокаторів, які діють в інтересах Росії. По-друге, є недостатня інформація від самих військкоматів, які не пояснюють людям те, кого мобілізують, навіщо, чому мобілізують чоловіків тих, а не інших професій, куди поїдуть мобілізовані», – говорить Руслан Марцінків.

За його словами, загроза вторгнення Росії на територію України зберігається, тому сьогодні окрім допомоги військовим, які воюють на передовій, планують створити загони територіальної оборони, які залишаться в своїх областях і будуть охороняти їх.

«Наскільки мені відомо, зараз створюють саме територіальні загони оборони. Мобілізовані будуть жити вдома, але виїжджати на навчання на різні табори. Їх будуть вчити захищатися, щоби у разі агресії, вони не були гарматним м’ясом, а були достатньо підготовлені», – відзначив Руслан Марцінків.

Нагадаємо, на Прикарпатті жінки вийшли на протести, вони проти того, щоби їх чоловіків та синів забирали до армії. В свою чергу військові фахівці говорять, що у цих протестах велику роль грає інформаційна провокація.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry