“Зараз такий час, що жінка мусить бути сильною”, – поетеса Ірина Мороз

Автор: Людмила Баран

29 Чер, 2014 16:24

Поділитись публікацією
“Зараз такий час, що жінка мусить бути сильною”, – поетеса Ірина Мороз

В Івано-Франківську 27 червня відбулася презентація дебютної книжки Ірини Мороз “Якби ти просто був”.

“Я бачу, що на сьогоднішній презентації є багато представниць прекрасної статі. Мабуть, кожна з вас є сильною особистістю. Зараз такий час, що жінки є сильними і мусять бути сильними. Але такій жінці також потрібен поруч сильний чоловік, якому вона може сказати: “Подужай мене”. Про це йдеться у моєму вірші, що так називається”, – сказала  Ірина Мороз.

Її збірка віршів “Якби ти просто був” в основному присвячена любовним стосункам і  написана під впливом розлуки з коханою людиною.

“Кожен вірш – це унікальна ситуація. Один вірш, буває, пишеться на одному диханні. А є такий, що виношуєш, як дитину”, – говорить поетка про свою творчість.

Про свою дебютну збірку Ірина Мороз каже: “Моя мрія як автора була видати свою першу книжку. Це – запорука того, що ти робиш перший крок і маєш певний фундамент для подальшої творчості. Сподіваюся, ця збірка стане таким фундаментом”.

Ірина Мороз (1991 р.) – журналіст, поетеса, прозаїк, музикант. Народилася на Тернопільщині. Закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Працювала у Чернівцях теле- та радіожурналістом. З 2014 року проживає у Києві.