Зарплата прикарпатців збільшилася за рік на 20% – статистика

Автор: Костинюк Олександр

01 Лют, 2019 21:36

Зарплата прикарпатців збільшилася за рік на 20% – статистика

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів у  грудні  2018 року  становив  8334 гривні. Це майже у 2,2 разів перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.

Заробітна плата у грудні 2018 року, порівняно з листопадом 2018 року, збільшилася на 8,2%, а відносно грудня 2017 року – на 20,2%.

Найвищий  рівень  заробітної  плати  у  грудні  минулого спостерігався в фінансовій та страховій діяльності, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, в сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 47,9% – у 1,7 разів.

Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у поштовій та кур’єрській діяльності (48% середнього показника по області), інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...