Зарплата прикарпатців збільшилася за рік на 23% – статистика

Автор: Костинюк Олександр

05 Січ, 2019 13:53

Зарплата прикарпатців збільшилася за рік на 23% – статистика

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників прикарпатських підприємств, установ, організацій та їхніх відокремлених підрозділів  у  листопаді  2018 року  становив  7702 гривні,  що майже у 2,1 раза розмір мінімальної заробітної плати.

Найвищий  рівень  заробітної  плати  у  листопаді  минулого року  спостерігався на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, в добувній промисловості і розробленні кар’єрів, в сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, на виробництві гумових і пластмасових виробів; іншої неметалевої мінеральної продукції, на виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 49,4% – у 1,9 раза.

Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у поштовій та кур’єрській діяльності, в сфері надання інших видів послуг (не перевищували 61,6% середнього показника по області), інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області.

Заробітна плата у листопаді 2018 року, у порівнянні з жовтнем зменшилася на 0,5%, а відносно листопада 2017 року – збільшилася на 23,2%.

Заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області на 1 грудня 2018 ркоу становила 32,6 мільйони гривень. Станом на 1 грудня 2018р. борг із виплати заробітної плати за рахунок бюджетних коштів склав 9,2 мільйони.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry