Містобудівна рада відправила на доопрацювання сумнівний проект у центрі міста (ФОТОФАКТ)

Автор: Дубінець Вікторія

07 Жов, 2016 08:53

Поділитись публікацією
Містобудівна рада відправила на доопрацювання сумнівний проект у центрі міста (ФОТОФАКТ)

Вчора, 6 жовтня, в Івано-Франківську пройшло засідання архітектурно-містобудівної ради.

Читайте також: Знесіть що-небудь, щоб бути прикладом для всієї України, - порадив франківцям архітектор Віктор Зотов

На засіданні обговорили проект зведення Центру розвитку дитини по вулиці Заболотівській, 25. Автором виступив київський архітектор Віктор Зотов.

За планом, майже в центрі міста повинні звести одноповерхову будівлю, яка спеціалізуватиметься на допомозі дітям з обмеженими можливостями.

Проте запропонована для будівництва територія розташовується у невеликому дворі п’ятиповерхового будинку та межує з ще двома об’єктами, зокрема, зі спецшколою №1. Як підкреслив один із учасників засідання, проблемою є й те, що під обраною землею розташований австрійський діючий колектор, який доведеться перенести, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

Раніше на цьому місці був приватний будинок. Декілька років тому надійшла пропозиція про зведення там дев’ятиповерхівки, але жителі піднялися проти та встановили на території хрест.

Учасники засідання відправили проект на доопрацювання.

“Тут питання зрозуміле одразу: це ж потенційна скарга від мешканців п’ятиповерхового будинку. Це однозначно! Центр “сідає” по контуру земельної ділянки, а обслуговування, будівництво, як це все буде відбуватися?”, – прокоментував рішення ради один із учасників.

проект

Теги: