Засновник Зендокай карате з Японії провів тренування для івано-франківських спортсменів (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Кві, 2019 18:05

Засновник Зендокай карате з Японії провів тренування для івано-франківських спортсменів (ФОТО)

18 квітня в манежі Коледжу Фізичного Виховання відбувся семінар засновника Зендокай карате-до Озави Такаші (8 Дан) для іванофранківців. 

На Прикарпаття і в Україну загалом вперше прибули також інструктори та спортсмени з Японії, загалом 11 чоловік.

Зендокай карате – досить новий вид спорту, який Озава Такаші заснував у 1981 році. Цей вид єдиноборств походить від карате, і включає також боксерську техніку руками і борцівські прийоми, удари ліктями й колінами. Такаші розповів, що головна ціль, яку хоче прищепити спортсменам – стати вихованою і сильною людиною, свідомим членом суспільства.

“Моя мета – виховати у кожного дух самурая – це повага до інших людей. Наймолодші спортсмени розвивають повагу до старших, батьків. Дорослі – шукають вміння спілкуватися. Хочу, аби різні люди з різних країн стали кращими через наш спорт”, – розповів Такаші “Галці”.

Спортсмени з України, зокрема й Івано-Франківська, вже кілька разів відвідували Японію. Озава відзначив хорошу ударну техніку руками і загалом бійцівський дух українців.

Семінар в Івано-Франківську відвідали близько сотні бійців. Президент обласної федерації федерації зендокай карате Іван Хмелівський не приховує – нині великий день для розвитку цього спорту і його вихованців.

“Нагода поїхати в Японію особисто випадає не кожному – це досить дорого. Тому ймовірно, що шанс потренуватися із засновником Зендокай може бути лише раз у житті. Раді, що Озава Такаші побував у нас. Бо здорові, спортивні діти – це здорова нація і успіх держави”, – розповів Хмелівський.

На тренуванні гості з Японії показали цікаві і практичні прийоми боротьби, тож заняття вийшло корисним для кожного.

“Я займаюся зендокай вже шостий рік. Цей вид спорт вчить не лише, як битися, але й виховє мене і вчить самовдосконаленню. Сьогодні було дуже багато цікавого для підвищення моєї майстерності”, – каже спортсменка Христина Човган.

“Дуже класно, що сенсей зміг приїхати до нас з Японії, бо полетіти туди дуже дорого і далеко. Це тренування допоможе мені стати кращим”, – зізнався боєць Ярослав Друкаренко.

З Івано-Франківська японці та найкращі місцеві спортсмени вирушать до Вінниці. Там на вихідних відбудеться перший відкритий Чемпіонат Європи із зендокай карате.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry