Заступник голови ОДА почув від начальника Генштабу, що з батальйоном “Прикарпаття” все добре

Автор: Людмила Баран

10 Лип, 2014 17:29

Поділитись публікацією
Заступник голови ОДА почув від начальника Генштабу, що з батальйоном “Прикарпаття” все добре

Перший заступник губернатора спробував заспокоїти матерів і дружин бійців П’ятого батальйону територіальної оборони.

Сьогодні вранці, 10 липня, матері і дружини бійців  БТО “Прикарпаття” знову прийшли в облдержадміністрацію. Вони непокояться через те, що їхні близькі перебувають у зоні бойових дій без належної підтримки. Вчора жінки провели в ОДА цілий день і добилися термінового скликання Ради оборони.

На нинішнє зібрання голова ОДА Андрій Троценко не з’явився. Розмову з родичками військових вів комісар Ігор Павлюк і заступники губернатора.

Прес-служба ОДА повідомляє, що на зустрічі з жінками перший заступник  Володимир Семко мав телефонну розмову з начальником Генерального штабу – командувачем збройних сил України Віктором Муженко.

Муженко розповів, що вчора особисто перебував на місці дислокації 5-го батальйону територіальної оборони. Генерал-лейтенант запевнив, що в районі перебування батальйону “Прикарпаття” бойових дій не ведеться.

 Як відзначив Володимир Семко, прикарпатські військовослужбовці виконують завдання, визначені вищим військовим командуванням й перебувають у підпорядкуванні штабу АТО. Питання їх повернення додому не знаходиться у компетенції обласної державної адміністрації.

«Обласна державна адміністрація в межах своїх повноважень робить сьогодні все можливе, щоби заспокоїти родичів прикарпатських військовослужбовців й надати нашим бійцям те, у чому батальйон зараз відчуває гостру необхідність. Саме з цією метою вчора відбулося ініційоване головою ОДА екстрене засідання Ради оборони області. На ньому оперативно було прийнято рішення про додаткове фінансування і ці кошти вже пропущені казначейством», – відзначив Володимир Семко.