Заступник міністра внутрішніх справ відвідав тренувальну базу байців батальйону «Івано-Франківськ»

Автор: Турій Роман

01 Aug, 2014 12:27

Поділитись публікацією
Заступник міністра внутрішніх справ відвідав тренувальну базу байців батальйону «Івано-Франківськ»

Заступник міністра внутрішніх справ України Микола Величкович та начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин після складання Присяги на вірність українському народові бійцями спеціального батальйону патрульної служби «Івано-Франківськ» відвідали навчально тренувальний центр «Лисець».

Читайте також: В МВС відрапортували - ті, хто розстрілював людей на Майдані, зараз знаходяться в Криму і на Донбасі

Зокрема, заступник міністра ознайомився з умовами проживання бійців спецбатальону в польових умовах, відвідав штабний намет та оглянув інші комунікаційні споруди навчального містечка.

Заступник начальника УМВС України в області підполковник міліції Руслан Воробйов розповів як створювалась база для тренування хлопців, а це стрільбище, блок-пости на під’їздах до табору, будівельні конструкції для навчання та закріплення тактичних дій під час звільнення адмінбудівель та інше.

«Завдяки плідній співпраці громадськості та керівництва прикарпатської міліції стало можливим на належному рівні організувати навчання, тренування та проживання бійців спеціального батальйону. Такі спільні зусилля й надалі сприятимуть ефективній підготовці міліціонерів в умовах, наближених до бойових,» – зазначив представник МВС.