Заступник Марцінківа через фейсбук просить Онищук дозволити роботу громадського транспорту під час тривог

Автор: Вадим Войтик

29 Nov, 2023 14:34

Поділитись публікацією
Заступник Марцінківа через фейсбук просить Онищук дозволити роботу громадського транспорту під час тривог

Заступник міського голови Івано-Франківська Михайло Смушак на сторінці фейсбук-групи “Комуналка ІФ” звернувся до голови ОВА Світлани Онищук з проханням все ж дозволити роботу громадського транспорту міста під час повітряних тривог.

Читайте також: Картину прикарпатського художника Бринського продали за 200 000 гривень на аукціоні для ЗСУ (ФОТО)

Раніше він влаштував опитування в групі з цього питання. 1 269 учасників голосування, тобто 81%,

Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА, – йдеться в дописі Смушака, – просимо Вас від імені мешканців та перевізників внести на Раду оборони Івано-Франківської області питання про режим роботи громадського транспорту на території Івано-Франківської області, яким:
 
1. Дозволити роботу громадського транспорту на території Івано-Франківської області під час сигналу «Повітряна тривога» у випадку, якщо немає пусків ракет та/або атаки регіону безпілотними літальними апаратами.
 
2. У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога», водій зобовʼязаний зупинитися на найближчій зупинці (безпечному місці), відкрити двері і оголосити текст наступного змісту: «Шановні пасажири! На території Івано-Франківської області оголошено сигнал «Повітряна тривога». Наразі пусків ракет чи атак безпілотними літальними апаратами немає. Ви можете вийти з автобуса і пройти в укриття. При цьому автобус (або тролейбус) буде продовжувати рух по маршруту, якщо надалі не буде зафіксовано пусків ракет чи атак безпілотниками. У випадку, як тільки буде зафіксовано пуски ракет чи атака нашого регіону безпілотними літальними апаратами, автобус (тролейбус) буде негайно зупинено і ми всі підемо в укриття. Просимо стежити так само за повідомлення про можливі пуски ракет чи атаку безпілотниками. Також працює наша диспетчерська служба, яка негайно повідомить мене (водія) про пуски ракет (атаку безпілотними літальними апаратами. Хто залишається, продовжуємо рух!
 
3. У випадку, коли зафіксовано пуски ракет чи атака регіону (західної частини України) безпілотними літальними апаратами, рух транспорту зупиняється негайно. Водій і пасажири ідуть в найближче укриття.
 
4. Перевізники зобовʼязані мати диспетчерські служби, які негайно мають інформувати всіх водіїв про початок, закінчення сигналу «Повітряна тривога» і пуски ракет чи атаку безпілотними літальними апаратами.

Як писала “Галка”, нещодавно міська влада Івано-Франківська вже просила військову цивільну адміністрацію переглянути рішення про заборону руху, але отримала відмову. Мешканці міста відреагували на це вкрай негативно.