Заступниця Марцінківа перерахувала свою зарплату на дрони. А потім отримала ще більшу премію (ДОКУМЕНТИ)

Автор: Вадим Войтик

08 Dec, 2023 13:05

Поділитись публікацією
Заступниця Марцінківа перерахувала свою зарплату на дрони. А потім отримала ще більшу премію (ДОКУМЕНТИ)

Як і обіцяв Руслан Марцінків, його перша заступниця Вікторія Сусаніна перерахувала свою заробітну плату благодійному фонду. За кілька днів у півтора раза більшу суму вона отримала додатково у якості премії.

Про це свідчать дані порталу spending.gov.ua.

За даними порталу, 2 грудня 2023 року виконком перерахував 19 115 грн 72 коп. із заробітної плати Сусаніної Вікторії Юріївни на потреби ЗСУ. Одержувач – БО “Благодійний фонд “Моє місто Івано-Франківськ”.

Натомість вже 5 грудня з рахунку виконавчого комітету Івано-Франківська Вікторія Сусаніна отримала 33 151 грн 50 коп. Як зазначено в призначенні платежу це – премія до Дня місцевого самоврядування за грудень 2023 р. 

Нагадаємо, 20 листопада Руслан Марцінків у своїх соціальних мережах повідомив наступне:

“Я як міський голова і з заступниками ухвалили рішення попри те, що ми постійно допомагаємо, всю свою заробітну плату за цей місяць перерахуємо на збір на FPV-дрони для Авдіївського напряму. Долучаємося до збору таким внеском для того, щоб максимально швидко зібрати 500 тисяч гривень. І хочу подякувати всім, хто долучився до цього збору. І відповідно закупимо ще 20 FPV-дронів на авдіївський напрямок, окрім того, що ми купуємо з міського бюджету.

Восьмого грудня міський голова Руслан Марцінків показав фото заяв заступників про перерахунок зарплат заступників та відзвітував, що за них куплено. 

Обіцяли перерахувати місячну зарплату мою та заступників на потреби військових.

Звітуємо, що на рахунок БО «БФ “Моє місто Івано-Франківськ”» з наших зарплат надійшло 323 578 гривень. За ці гроші придбали 20-FPV дронів. 10 з них вже відвіз в останній поїздці до 102 бригади на Запорізький напрямок. Ще 10 передамо на Авдіївський напрямок”.

Галка спрямувала до виконавчого комітету запит про те, чи отримали таку ж премію й інші заступники та сам міський голова.

Новини Франківщини найоперативніше у телеграм, підписуйтеся – https://t.me/galkaifuanews

Головне зображення створене штучним інтелектом.

Читайте також: Обласна рада наразі не підтримала ідею Марцінківа про “міські ліси”