Затверджено формат і календар чемпіонату України з регбі серед команд вищої ліги

Автор: Турій Роман

30 Aug, 2014 09:44

Поділитись публікацією
Затверджено формат і календар чемпіонату України з регбі серед команд вищої ліги

Стали відомими формат і календар фінальної частини чемпіонату України з регбі. Після весняної частини чемпіонату серед команд вищого дивізіону сформовано суперлігу та вищу лігу чемпіонатів України.

Чемпіонат України у суперлізі розіграють чемпіон останніх років харківський «Олімп», призери минулорічного чемпіонату «Кредо-63» з Одеси і хмельницький «Оболонь-Університет», а також «Сокіл» Львів та дві київські команди «Антарес» і «Епоха-Політехнік».

У вищій лізі за медалі чемпіонату поборються вісім команд, серед яких і «Роланд» Івано-Франківськ. Турнір вищої ліги на першому етапі пройде у двох групах. Наші земляки зіграють у групі А, де їхніми суперниками будуть уже відомі «Роланду» команди РК»Рівне»-ДЮСШ-4, «Батяри» Львів і УжНУ з Ужгорода. У групі Б позмагаються одеські команди «Академія» і «Політехнік», Тех-А-С з Харкова і київський «Авіатор».

На другому етапі команди, які займуть перші місця у своїх групах, у двох іграх на своєму та полі суперника розіграють звання чемпіона у вищій лізі, аналогічно другі команди у групах поборються за бронзові медалі. Інші команди розіграють місця з 5 по 8 місця.

Розклад ігор за участю команди «Роланд» Івано-Франківськ:

07 вересня  «Батяри»- «Роланд»

14 вересня  «Роланд» – УжНУ

21 вересня  «Роланд» –  РК «Рівне»-ДЮСШ-4

05 жовтня   «Роланд» –  «Батяри»

12 жовтня   УжНУ – «Роланд»

19 жовтня   РК «Рівне»-ДЮСШ-4 – «Роланд»

Стикові ігри за 1-е, 3-є, 5-е і 7-е місця відбудуться 2 і 16 листопада.