Завдяки добровольцям, які захищають цілісність держави навіть всупереч волі генералів, ми маємо певні успіхи – Марцінків

Автор: Турій Роман

11 Jul, 2014 15:03

Поділитись публікацією
Завдяки добровольцям, які захищають цілісність держави навіть всупереч волі генералів, ми маємо певні успіхи – Марцінків

Питання про введення воєнного стану на території Луганської та Донецької області не втратило своєї актуальності, оскільки на території цих двох областей і далі продовжують гинути українські військові та силовики, а інформація про жертви дуже часто замовчується або подається не в повному обсязі.

Читайте також: Спорткомплекс “Електрон” продають. 6 років тому мерія його викупила та обіцяла відновити. – Фактчек Галки

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua повідомив народний депутат Руслан Марцінків.

За його інформацією, кордон із Росією і надалі прозорий. Гинуть люди, проте Президент Петро Порошенко і далі не вважає за необхідне вводити воєнний стан.

Марцінків говорить, що депутати зробили все для того, аби допомогти новому Президенту. Попри все проголосували за кандидатуру нового міністра оборони, зачекали поки будуть призначені нові керівники в штабі АТЦ та на інших ключових посадах, проте наразі видимих перемог немає.

«Кожного дня в зоні АТО гинуть наші хлопці. Завдяки добровольцям, які захищають цілісність держави навіть всупереч волі генералів, ми маємо певні успіхи», – говорить Руслан Марцінків.

Проте, аби зменшити кількість жертв Президент повинен оголосити воєнний стан. За словами Руслана Марцінківа, у стінах парламенту є необхідна кількість голосів, аби підтримати таке подання. Проте Порошенко продовжує маневрувати між Європою та російським Президентом Володимиром Путіним.

Зволікання ні до чого доброго не приведе, вважає політик.

«Затягування часу до осені вигідне лише Росії, час грає лише на неї, адже дозволяє наростити кількість бойовиків, перегрупувати сили, завезти озброєння. Саме тому, зволікати у цій ситуації не можна», – каже нардеп.

Саме тому, він закликає громадськість не мовчати, а вимагати від Президента рішучих дій.

 

 

Теги: