Завдяки проекту, який фінансується Євросоюзом, вісім громад Прикарпаття отримають вуличне освітлення

Автор: Борис Марія

14 Вер, 2015 15:00

Завдяки проекту, який фінансується Євросоюзом, вісім громад Прикарпаття отримають вуличне освітлення

14 вересня відбулося засідання координаційної ради ІІІ фази проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

Під час заходу обговорювали актуальні питання впровадження третьої фази проекту, яка розпочалася у 2014 році. Говорили про втілення громадських ініціатив на місцях, співфінансування мікропроектів громад з обласного бюджету тощо.

В рамках засідання між Програмою розвитку організації об’єднаних націй та окремими організаціями громад Косівського та Верховинського районів підписали Угоди про надання грантових коштів.

На засіданні зауважили, що під час третьої фази надають допомогу 32 селам та двом містам – Коломиї та Надвірній. Представники районів-партнерів проекту – Верховинського, Городенківського, Косівського, Коломийського, Калуського, Тлумацького, Надвірнянського та Тисменицького районів – розповіли про свої успіху у реалізації ініціатив громад. Нагадаємо, що в кожному районі обрано по чотири населені пункти з населенням до 10 тисяч осіб.

Робота здійснюється у напрямках підвищення енергозбереження на місцевому рівні. Зокрема, вісім громад Прикарпаття матимуть вуличне освітлення. Покращення у цій сфері відчують також 23 освітні заклади. Найчастіше кошти використовують на покращення стану навчальних закладів.

Відомо, що проект на Прикарпатті діє вже 7 років, він пройшов вже дві фази розвитку. З 2008 року в рамках проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” у Івано-Франківській області підтримано 132 громадські ініціативи загальною вартістю понад 20, 0 мільйонів гривень.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...