Завдяки співпраці з місцевою владою студентський спорт стрімко розвивається, – ректор ПНУ Ігор Цепенда

Автор: Застава Максим

19 Лют, 2019 08:04

Завдяки співпраці з місцевою владою студентський спорт стрімко розвивається, – ректор ПНУ Ігор Цепенда
Такою думкою Ігор Цепенда поділився на генеральній асамблеї Всеукраїнського громадського об’єднання «Спортивна студентська спілка України», яка днями пройшла у стінах Прикарпатськоого національного університету імені Василя Стефаника.

Читайте також: Найкращі франківські студенти отримали гроші від європейського фонду (ФОТО)

Засідання генеральної асамблеї відкрив президент ВГО «Спортивна студентська спілка України» Євген Імас, який зазначив, що впродовж 2018 року за участі спілки була проведена значна кількість спортивно-масових та спортивних заходів. Зокрема, це і всеукраїнський забіг «Зелена миля», чемпіонати України з різних видів спорту. Загалом їх учасниками стали понад 90 тисяч студентів.

Євген Імас також акцентував увагу на участі українських студентів на змаганнях світової першості. Студентська збірна України під час європейських університетських ігор у місті Коїмбра (Португалія) виборола дві золоті, дві срібні та шість бронзових нагород, здобула дванадцяте загальнокомандне місце серед 39 країн.

“Досягнення наших студентів свідчать про те, що студентський спорт розвивається і за цим спортом велике майбутнє”, – наголосив Греба.

Своєю чергою ректор університету Ігор Цепенда розповів про розвиток студентського спорту в Прикарпатському університеті та поділився досягненнями наших спортсменів, пише “Галка” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

“Протягом останніх років жіноча студентська команда Прикарпатського університету з баскетболу 3х3 виграє чемпіонати Європи, посіла друге місце на Всесвітній універсіаді. З одного боку це – велика перемога, це визнання, а з іншого – це системна робота з фізичного виховання наших студентів. З нашого досвіду ми бачимо, що у співпраці з місцевими органами влади, підприємцями університет сьогодні має підтримку студентського спорту”, – зазначив Цепенда.

“Студентський спорт в Україні розвивається. Це – добра спільна справа нас усіх. Завдання сьогодні – створити умови для всіх студентів, незалежно від їх фізичних можливостей, щоб кожен з молодих людей мав можливість займатися у будь-якому виді спорту та брати участь у змаганнях”, – додає Андрій Шевцов.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry