Завершився всеукраїнський чемпіонат з гандболу «Стрімкий м’яч»

04 Лис, 2014 19:03

В Городенківському районі відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату з гандболу «Стрімкий м’яч» для дівчат 2000-2001р.н. У змаганнях взяли участь 9 команд у ІІ підгрупах.

Поєдинки за звання чемпіона проходили в упертій боротьбі серед рівних за класом команд, адже змагалися переможці з трьох зон країни.

Великий інтерес місцевих уболівальників викликали виступи місцевих гандболісток, які за останні сім років продемонстрували вражаючі результати на чемпіонатах у різних вікових групах – 4 рази ставали лідерами, а також здобули дві срібні та одну бронзову медалі.

Цього разу команда дівчат Городенківської ДЮСШ виборола друге місце, а перемогу святкували ровесниці із СДЮСШОР «Карпати» м. Ужгород, на третьому місці − гандбольна школа «Стрімкий м’яч» із Києва.

У старшій віковій групі перемогу святкували гандболістки із СДЮСШОР №2 м. Києва. Другу та третю сходинки посіли спортсменки з Ужгорода та Кривого Рогу.

Команди-переможці та призери першості нагороджені пам’ятними медалями та дипломами відповідних ступенів.