Завод “Промприлад” нагороджено за інноваційне виробництво

Автор: Людмила Баран

20 Чер, 2014 16:58

Завод “Промприлад” нагороджено за інноваційне  виробництво

Відбулася акція “Тріумф” із вшанування лідерів економічного розвитку міста за минулий рік.

Цього року змінено формат проведення акції «Тріумф-2013», зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в країні. Вшанування лідерів економічного розвитку міста відбувається безпосередньо в трудових колективах переможців.

17 червня вручено нагороду колективу ПАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад», який став переможцем в номінації Інноваційне високотехнологічне виробництво року.

ПАТ “Івано-Франківський завод “Промприлад” — сучасне багато профільне приладобудівне підприємство на якому працює понад 400 осіб. В Україні це один із основних виробників приладів комерційного обліку газу, контрольно-вимірювальних приладів, засобів автоматизації та приладів для дослідження нафтових і газових свердловин.

Підприємство постійно оновлює серійну продукцію, удосконалює прилади згідно з вимогами часу, запроваджує передові технології. Всі прилади сертифіковані і внесені в Держреєстр України та країн імпортерів.

ПАТ “Промприлад” підтримує ділові зв’язки з науково-дослідними інститутами України, провідними організаціями в галузі витратометрії та автоматизації виробничих процесів. Підприємство має потужну випробувальну базу, що дозволяє підтримувати на високому рівні якість та надійність продукції.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...