Завод “Промприлад” перейшов у власність проекту “Промприлад.Реновація” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

06 Лют, 2019 11:28

Завод “Промприлад” перейшов у власність проекту “Промприлад.Реновація” (ФОТО)

На початку лютого ТОВ “Промприлад.Холдинг” підписав угоду купівлі-продажу 82% акцій ПрАТ “Івано-Франківського заводу “Промприлад”.

За досягнутою домовленістю угода про купівлю має бути закрита до кінця поточного року, коли буде внесено останній платіж за укладеним графіком.

“Сьогодні ми хочемо офіційно повідомити, що підписана угода про купівлю-продаж акцій “Промприлад”. З наступного року плануємо реконструкцію інших корпусів і інвестори бачать, що ми працюємо. Цього року до проекту буде залучено п’ять мільйонів доларів”, – коментує угоду генеральний директор та ініціатор проекту “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк.

Филюк розповідає, що така інфраструктура допоможе місту вийти на новий рівень, до них постійно надходять пропозиції на оренду приміщень в “Промприлад” для створення лабораторій, магазинів тощо.

“Для нас важливо, щоб у місті розвивалась наука. Сподіваємось, що проект стане імпульсом для інших”, – додає він.

Управлінський склад заводу “Промприлад” залишається незмінним, посаду голови правління ПАТ збереже за собою Вячеслав Колісник.

“Хочу сказати, що не змінюються стратегії розвитку, ми приватне підприємство, і зараз підписаний договір продажі частини акцій, але ми продовжуємо свою роботу – випускаємо газові лічильники та інші прилади для обліку”, – говорить Колісник.

Голова правління зазначає, що річний обіг заводу складає 20 мільйонів гривень, але використовується лише 40% виробничих площ, пише “Галка”.

“Вважаю, що віддавати незадіяні площі в оренду – гарна ідея. Також, якщо будуть виконані виробничі плани, то ми можемо збільшувати кількість працівників”, – додає Колісник.

Від “Промприлад.Реновація” до керівної команди підприємства приєднається експерт з виробництва Ігор Маркуц, який має значний досвід в управлінні промисловими підприємствами.

” Профіль заводу ми міняти не будемо, головна задача для мене на цей рік – пошук нових ринків збуту, щоб максимально використати потенціал заводу. Ми плануємо модернізувати продукцію, що дозволить вийти на європейський ринок”, – говорить Маркуц.

Проект “Промприлад.Реновація” має на меті викуп заводу з подальшим відновленням незадіяних площ. У майбутньому реконструйовані будівлі перетворяться на прогресивний інноваційний центр. Загальний бюджет проекту складає 25 млн дол. у формі імпакт-інвестицій. Проект планують реалізувати до 2024 року.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!