Збірку про дітей та молодь з інвалідністю презентують у Франківську

Автор: Застава Максим

26 Лис, 2018 14:52

Збірку про дітей та молодь з інвалідністю презентують у Франківську

У вівторок, 27 листопада, об 11:00 за адресою вул. Чорновола, 7 (готель «Станіславів) франківський Карітас організовує презентацію збірки про роботу з дітьми та молоддю з інвалідністю «Любов у істині: побачити й прийняти».

Збірка – це сім історій про осередки самодопомоги молоді з інвалідністю, що діють у районах Івано-Франківської області. Чого навчилися, яку професію освоїли та яку мрію втілили у життя – у невеликих історіях про дітей та молодь з інвалідністю.

Презентація збірки припадає на Всеукраїнський день добрих справ, який Україна цього року відзначає вперше. Франківський Карітас за підтримки Івано-Франківської міської ради у цей день проводить благодійну акцію #ЩедрийВівторок з метою збору коштів для роботи з людьми з інвалідністю.

Завдяки структур самодопомоги більше 250 дітей та молоді з інвалідністю та їхні батьки отримають від франківського Карітасу матеріальну та фінансову підтримку для проведення різних тренінгів, гуртків, майстер-класів, заходів дозвілля.

Під час презентації адміністрація та працівники Карітасу підсумують результати чотирирічної праці з людьми з інвалідністю в Івано-Франківській області.

На презентації будуть присутні герої збірки – діти та молодь з інвалідністю, їхні батьки, керівники груп самодопомоги, голови ОТГ, а також представники соціальних служб міста та області та міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry