Збірна міста здобула “бронзу” на чемпіонаті України з футболу серед лікарів

18 Mar, 2021 11:38

Минулого тижня у Києві після півторарічної паузи відбувся чемпіонат України серед лікарів.

Всього у турнірі змагалася 21 команда з 17 регіонів України, які виборювали звання найсильніших у двох дивізіонах – Золотій та Срібній лігах.

Прикарпаття у турнірі було представлене двома командами – “Івано-Франківськ-1” та “Івано-Франківськ-3”, пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

За підсумком групового етапу номінально перша команда стала переможцем квартету В і продовжила боротьбу у Золотій лізі, тоді як “трійка”, фінішувавши другою у групі С, змагалась у Срібній лізі.

Обидві наші команди стали бронзовими призерами у своїх дивізіонах. “Івано-Франківськ-1” в матчі за третє місце здолав в серії пенальті команду із Запоріжжя 4:3 (основний час – 2:2), а “Івано-Франківськ-3” обіграв лікарів з Харкова – 4:3.