Збірна Івано-Франківської області на всеукраїнських змаганнях з джиу-джитсу зайняла перше місце (ФОТО)

Автор: Борис Марія

22 Oct, 2015 19:19

16-18 жовтня у місті Кривий Ріг відбулися змагання Всеукраїнського турніру та  Чемпіонату України з   Джиу-Джитсу серед категорій молодші юнаки,  юнаки, старші юнаки, юніори, молодь.

В змаганнях  приймали  участь близько 480 дітей, з усіх областей України.

В складі збірної команди області приймали участь спортсмени Снятинського району, команда спортивного клубу «Легіон» під керівництвом старшого тренера спортивного клубу Мирослава Пасенюка та старшого інструктора  Володимира Чепиги, які відмінно зарекомендували себе на даних змаганнях завоювавши 15 медалей з них 6 золотих та 9 срібних нагород, зокрема 6 срібних та 2 золота в боротьбі,  3 срібних та 4 золотих медалей в спарених поєдинках.

За результатами змагань спортсмени збірної Івано-Франківської області зайняли перше загальнокомандне місце :

Кобевко Василь Романович (СК «Легіон»)

(12-14 років, старші юнаки)  до 41 кг – 2 ге місце (боротьба) невадза.

Кузенко Петро Миколайович

(12-14 років, старші юнаки)  до 45 кг – 2 ге місце (боротьба) невадза.

Сандуляк Лілія Дмитрівна (СК «Легіон»)

(12-14 років, старші юнаки)  до 52 кг – 2 ге місце (боротьба) невадза,

(12-14 років, старші юнаки) до 52 кг – 2 ге місце (спарені поєдинки) файтинг,

(12-14 років, старші юнаки)  до 48 кг – 2 ге місце (спарені поєдинки) файтинг.

Кіцул Вероніка Петрівна (СК «Легіон»)

(12-14 років, старші юнаки)  до 52 кг – 1 ше місце (боротьба) невадза,

(12-14 років, старші юнаки)  до 52 кг – 1 ше місце (спарені поєдинки) файтинг, (12-14 років, старші юнаки)  до 57 кг – 2 ге місце (спарені поєдинки) файтинг.

Терентюк Микола Ігорович (СК «Легіон»)

(10-11 років, юнаки)  до 34 кг – 2 ге місце (боротьба) невадза.

Григорійчук Денис Іванович (СК «Легіон»)

(10-11 років, юнаки)  до 38 кг – 2 ге місце (боротьба) невадза.

(10-11      років, юнаки)  до 38 кг – 1 ше місце (спарені поєдинки) файтинг.

Семенюта Олександр Олександрович (СК «Легіон»)

(8-9 років, молодші юнаки)  до 24 кг – 1 ше місце (спарені поєдинки) файтинг. (8-9 років,молодші юнаки)  до 24 кг – 1 ше місце (боротьба) невадза.

Кіцул Софія Петрівна (СК «Легіон»)

(8-9 років, молодші юнаки)  до 22 кг – 1 ше місце (спарені поєдинки) файтинг. (8-9 років,молодші юнаки)  до 22 кг – 2 ге місце (боротьба) невадза.