Збірна України врятувалася під поразки у Сербії та тріумфально вийшла на Євро-2020

17 Nov, 2019 18:27

Команда Андрія Шевченка залишилася непереможеною у відбірковому турнірі Євро-2020.

Збірна України провела заключний матч кваліфікації чемпіонату Європи-2020 проти команди Сербії. Матч почався невдало для підопічних Шевченка. На восьмій хвилині після удару Душана Тадіча м’яч потрапив в руку Матвієнку, і арбітр справедливо призначив пенальті у ворота Андрія Пятова. Сам Тадіч і реалізував 11-метровий, голкіпер жовто-синіх не вгадав напрямок удару. Проте, на 32-й хвилині підопічні Шевченка відновили статус-кво. Циганков зробив вивірену подачу в штрафну з правого флангу, і Яремчук поклав м’яч у кут ударом головою.
На другий тайм команди виходили за рівного рахунку на табло. «Білі орли» не опустили руки і вже на 56-й хвилині знову вийшли вперед. Тадіч з правого флангу штрафного навісив на дальню штангу, де відразу два суперники були за спиною у Караваєва. М’яч опинився у Мітровіча, який спокійно відправив сферу у сітку воріт Пятова, зазначає sport.ua .
В кінці матчу підопічні Шевченка пішли ва-банк, і це принесло свої плоди. Після дальнього удару від Караваєва Райковіч врятував свою команду, проте Ярмоленко зіграв на підборі, класно прострілив на Бесєдіна, і після удару Артема м’яч по незвичайній траєкторії влетів у нижній кут воріт.
2:2 – команда Андрія Шевченка залишилася непереможеною у відбірковому турнірі Євро-2020 (шість перемог та дві нічиї з рахунком 17:4) і гарантовано потрапила в перший кошик при жеребкуванні фінальної частини Євро-2020. Сербія завершує відбір на третьому місці групи В.
До слова, збірна України вперше в своїй історії не програла жодного матчу в році, в тому числі у товариських зустрічах – сім перемог та три нічиї, пише “Галка”.