Збірна України з футзалу у Франківську переграла Грузію (ВІДЕО)

25 Вер, 2019 15:11

У рамках підготовки до відбірних матчів чемпіонату світу 2020 року підопічні Олександра Косенка взяли участь у міжнародному турнірі в Івано-Франківську.

У неділю, 22 вересня, у своєму першому поєдинку синьо-жовті поступилися збірній Румунії (2:5). Наступного дня румуни здолали ще й збірну Грузії (6:3) і достроково стали переможцями змагань.

У вівторок, 24 вересня, в останньому матчі турніру Україна та Грузія вирішували, яким буде остаточний розподіл місць, інформує Sport.if.ua.

Перші 10 хвилин команди придивлялися одна до одної, а потім, в середині першого тайму, швидко обмінялися голами. Наприкінці ж двадцятихвилинки українці вийшли вперед завдяки удару Сергія Журби — 2:1.

У другому таймі Україна збільшила свою перевагу. Два м’ячі у ворота грузинів спрямували Ігор Корсун та Сергій Малишко. У підсумку, – 4:1 на користь збірної України.

Грузія — Україна — 1:4 (1:2)

Голи: Фумаса (10) — Разуванов (9), Журба (20), Корсун (33), Малишко (35).

Довідково. Поєдинки основного раунду відбору до ЧС-2020 відбудуться 22-27 жовтня. Суперниками синьо-жовтих будуть Словенія, Македонія та Косово. За регламентом до еліт-раунду проб’ються дві кращі збірні з групи.