Збори, а не мобілізація: військові пояснили, чому скликають резервістів

Автор: Турій Роман

01 Sep, 2016 13:48

Збори, а не мобілізація: військові пояснили, чому скликають резервістів

У вересні 2016 року в зоні відповідальності оперативного командування «Захід» проводитимуться збори з військовослужбовцями-резервістами, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської та Донецької областей.

Про це “Галці” повідомили у міському військовому комісаріаті.

У зв’язку з цим резервісти міста та області отримують виклики на збір в ту чи іншу військову частину. В комісаріаті запевняють – мова йде не про мобілізацію, а тимчасові навчання.

 Натомість в оперативному командуванні “Захід” уточнюють: “Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні. Важливо не допустити втрати для Збройних Сил підготовлених військовослужбовців, які звільняються з військової служби і брали безпосередню участь у бойових діях, зберегти накопичений бойовий потенціал підрозділів, після їх звільнення”.

Резервістам відшкодують компенсацію за проїзд до місця проходження зборів та у зворотньому напрямку і здійснюють виплату добових (відповідно до військових звань). Також щорічно виплачуватимуть грошову винагороду у відповідності із військовим званням за результатами виконання програми підготовки.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry