Збудуємо Європу в своїй громаді: Володимир В’ятрович очолив список “Європейської Солідарності” до облради (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

20 Sep, 2020 09:05

Поділитись публікацією
Збудуємо Європу в своїй громаді: Володимир В’ятрович очолив список “Європейської Солідарності” до облради (ФОТО)

19 вересня в Івано-Франківську провели конференцію обласної територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність”.

Читайте також: Два "срібла" і "бронзи" здобули юні франківці на Всеукраїнському турнірі з фрі-файту (ФОТО)

Під час конференції оголосили імена кандидатів від партії у депутати місцевих рад, на посади сільських, селищних та міських голів у межах Івано-Франківської області на виборах 25 жовтня, інформує “Галка”.

Голова Івано-Франківської обласної територіальної організації партії “Єропейська Солідарність”, народний депутат України Володимир В’ятрович каже, що головне завдання, з яким “ЄС” іде на вибори, – захистити реформу децентралізації. Адже з сильної громади починається сильна країна.

“Українці зробили свій вибір на користь європейської орієнтації під час Революції Гідності. Ми важкою ціною захистили цей вибір від внутрішньої зради режиму Януковича – ціною життів Героїв Небесної Сотні. Ми захищаємо цей вибір сьогодні від зовнішньої агресії Кремля, який намагається повернути нас в “рускій мір”. Ми заклали основу української державності: відродили армію, здобули історичне право мати свою українську церкву, утвердили українську мову, дали поштовх для розвитку культури. Ми чітко визначили стратегічну мету держави – членство в ЄС і НАТО. Ми вже зуміли відкрити кордони між Україною та Європою. Нині ж захищаємо європейський вибір українців, відстоюючи у політиці ключові здобутки. Один із них – це реформа децентралізації. Захистити децентралізацію та інші реформи, які наближають нас до Європи (військову, реформи в галузі культури, медицини, освіти) та зробити їх незворотніми – це мета нашої політичної сили. Саме тому партія “Європейська Солідарність” іде на місцеві вибори та висуває своїх кандидатів на усі рівні місцевого самоврядування по всій країні”, – зазначив В’ятрович.

Очільник обласної організації партії зауважив, що мета “ЄС” – забезпечити європейські стандарти життя в Україні.

“Моє завдання – щоб ці європейські стандарти були запроваджені і тут, на Прикарпатті. Тому я вирішив очолити список кандидатів від нашої партії до обласної ради. Роблю це не для того, аби зайняти чергове крісло, але задля впевненості виборців у моїй політичній відповідальності. Далі у списку, який ми нині затвердили на конференції, ідуть достойні люди: серед них керівник нашого обласного штабу Володимир Кушнір, підприємець Ростислав Кукурудз, політик Роман Ткач, директор ФК “Карпати” Володимир Магаль, підприємець Ігор Очкур, молодий і перспективний політик Сергій Волошин, директорка національного музею народного мистецтва “Гуцульщина” Ярослава Ткачук, діючий заступник голови облради Сергій Басараб, голова Ямницької ОТГ Роман Крутий, волонтерка і активістка Наталя Перцович. На керівництво ОТГ ми висуваємо людей, які вже себе проявили, як успішні керівники. До прикладу, Володимир Гаразд із Долини. До нас долучаються відомі громадські активісти та волонтери, учасники бойових дій, лікарі, люди з інших політсил. Україна має назавжди стати частиної європейської спільноти”, – додав Володимир В’ятрович.

Журналістка 5 каналу, ветеранка АТО, кандидатка у депутати в обласну раду Наталія Коцкович каже, що йде на вибори, щоб зупинити в Україні реванш проросійських сил:

 “У 2014 році я покинула все і відправилася на схід добровольцем. Спочатку підписала контракт на рік, а потім – продовжила ще на рік. Поверталася я сюди з думкою, що держава зміцнішала, продовжить міцнішати й далі, а життя українців стає крок за кроком кращим. Але в 2019 році українці своїм вибором змінили курс, а “зелена” влада зараз намагається здати Україну буквально по всіх фронтах. Тому ми тут, в рідному краї, маємо зупинити реванш. Ми є одним цілим і ми переможемо”.

Кандидатка на посаду керівниці Верховинської ОТГ Марія Маківничук розповіла, що долучитися до політичної партії “ЄС” стало для неї і викликом, і водночас правильним рішенням:

“Це та політсила, яка захищає нашу Україну та все українське – мову, культуру, кіно, історію. Це та сила, яка вибудовує нам європейський шлях і захищає міжнародні інтереси”.