Збиті крилаті ракети, відбиті атаки біля Авдіївки та Пісків: зведення Генштабу

Автор: Назар Боднарчук

08 Aug, 2022 18:56

Збиті крилаті ракети, відбиті атаки біля Авдіївки та Пісків: зведення Генштабу
У Генштабі Збройних сил України розповіли про ситуацію на фронті російсько-української війни станом на 18 годину 8 серпня.
 
Галка пропонує головне зі зведення Генштабу.
 
На Харківському напрямку підрозділи ворога застосуванням танків, ствольної та реактивної артилерії намагаються стримати Сили оборони від просування вглиб тимчасово захопленої противником території. Обстріли зафіксовано в районах населених пунктів Уди, Світличне, Золочів, Слатине, Нове, Борщова, Руські Тишки, Циркуни, Перемога, Слобожанське, Червоне, Гусарівка та Асіївка.
 
Окупанти безуспішно спробували покращити тактичне положення неподалік Богородичного.
 
На Донецькому напрямку ворог, застосуванням наявних засобів вогневого ураження по лінії зіткнення, намагається завдати максимальних втрат нашим підрозділам та не допустити їх перекидання на інші напрямки.
 
Ворожі штурми в напрямках населених пунктів Бахмут, Зайцеве, Вершина і Кодема наші воїни відбили.
 
На Авдіївському напрямку артилерійські та танкові обстріли зафіксовано біля Авдіївки, Опитного, Новобахмутівки, Карлівки, Кераміка і Курахового. Ворожа авіація діяла неподалік Нью-Йорка, Красногорівки і Мар’їнки.
 
Спробу наступу окупантів в напрямках Авдіївки та Пісків під вогнем українських воїнів захлинулася. Ворог відійшов.
 
Ворог намагався прорвати оборону наших військ у напрямках населених пунктів Мар’їнка та Шевченко, успіху не мав, відійшов. Вів повітряну розвідку районів міст Запоріжжя та Павлоград.
 
В акваторії Чорного моря корабельне угруповання противника зосереджує основні зусилля на підтриманні дій сухопутного угруповання військ та ураженні об’єктів в глибині території України.
В готовності до застосування високоточної зброї перебувають чотири носії крилатих ракет морського базування.
 
Сьогодні, близько 10-ї години, зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил знищено чотири крилаті ракети морського базування типу “Калібр”, випущених противником з акваторії Чорного моря.
 
Одну ракету знищено на Одещині воїнами повітряного командування “Південь”, ще три – збили зенітні ракетні підрозділи повітряного командування “Центр”.
Віримо у Збройні Сили України! Разом переможемо!