Збиття літака присвятив сину: боєць десятки “Чуб” про вражений Су-25 окупантів (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

18 Бер, 2023 14:31

Поділитись публікацією
Збиття літака присвятив сину: боєць десятки “Чуб” про вражений Су-25 окупантів (ФОТО)

Як писала “Галка” раніше, “Едельвейси” збили російський Су-25 з ПЗРК у районі Берестового. Влучний постріл зробив воїн Андрій “Чуб” Шувалов.

Він розповів “Галці”, що на початку великої війни привіз свою родину з Маріуполя до Івано-Франківська і добровільно пішов на фронт. 

“Москалі перетворили мою квартиру і дім батьків на руїни. Франківськ прийняв добре, радий бути частиною громади”, – каже воїн.

Вперше на фронт “Чуб” потрапив ще у 2014 році, тоді теж був добровольцем. У складі новоствореної 81 аеромобільної бригади взимку 2015 року воював на околицях донецького аеропорту. Захищав Україну під час АТО до 2017 року.

Зараз же у районі відповідальності “Едельвейсів” російські війська намагаються вести активні наступальні дії за підтримки авіації. 9 березня літак опинився в зоні ураження і був збитий влучним пострілом Андрія Шувалова зі ПЗРК “Перун”.

“У цей день українці святкують день народження Кобзаря і мій трирічний син вивчив свій перший вірш Тараса Шевченка. Тож збиття літака я присвятив сину”, – каже чоловік. 

Він наголошує, що збиття авіації це команда робота і вона залежить від усього розрахунку відділення ПЗРК “Чуби”. Воїн вдячний своїм побратимам за спільну вдалу роботу.