Зеленський пішов у відрив та перемагає Порошенко й Тимошенко у другому турі – соціологія від КМІС

Автор: Турій Роман

14 Лют, 2019 14:58

Зеленський пішов у відрив та перемагає Порошенко й Тимошенко у другому турі – соціологія від КМІС

26,9% українців, які братимуть участь у голосуванні на президентських виборах, мають намір підтримати шоумена Володимира Зеленського.

Такі результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного з 31 січня до 10 лютого, оприлюднили 14 лютого, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

За Зеленським у рейтингу слідують чинний голова держави Петро Порошенко(17,7%) і лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко (15,8%).

Крім того, в першому турі серед респондентів, які вирішили, що підуть на вибори, 9,8% готові підтримати висуванця “Опозиційною платформи – За життя” Юрія Бойка, 6,6% – лідера “Радикальної партії” Олега Ляшка, 6,1% – лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка.

Серед усіх опитаних за Зеленського проголосували б 16,4%, за Порошенка – 10,8%, а за Тимошенко – 9,6%, але 27% респондентів ще не визначилися з вибором.

У другому турі президентських виборів нинішній глава держави Петро Порошенко програє лідеру партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко і шоумену Володимиру Зеленському, який в свою чергу перемагає Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 31 січня по 10 лютого 2019 року, передає “Інтерфакс-Україна“.

У парі Порошенко-Тимошенко нинішній президент набирає 18,9% (Тимошенко – 27%).

Зеленському у другому турі Порошенко програє, набираючи 18,1% (Зеленський – 39,6%)

У парі Порошенко – Бойко перший з них отримує підтримку 23% респондентів, другий – 20,2%.

При цьому Тимошенко (22,2%) програє в другому турі Зеленському (35,5%).

Якщо Тимошенко в другому турі зустрінеться з лідером партії “Громадянська позиція” Анатолієм Гриценком, вона перемагає з 25,6% голосів при 21,7% у Гриценка.

У парі Тимошенко – Бойко лідера “Батьківщини” підтримає 29,8% опитаних, а останнього – 16,3%.

КМІС провів всеукраїнське дослідження громадської думки на замовлення клієнта методом особистого інтерв’ю-опитування 2007 осіб, які проживають в 134 населених пунктах усіх регіонів України.

Опитування не проводився в окупованому Криму, а в Донецькій і Луганській областях його проводили тільки на території, підконтрольній українській владі.Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Другий тур президентських виборів в Україні пройде в квітні 2019 року, якщо жоден з кандидатів на виборах 31 березня не набере 50% голосів виборців.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry