Зеленський продемонстрував таке ж зверхнє ставлення до місцевого самоврядування, як і попередники, – Сич

Автор: Турій Роман

11 Лип, 2019 13:06

Зеленський продемонстрував таке ж зверхнє ставлення до місцевого самоврядування, як і попередники, – Сич

Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич прокоментував інцидент, який трапився на нараді за участю Президента України Володимира Зеленського у Борисполі.

Читайте також: Зеленський наказав уряду робити реформи і придумати стандарти для написання новин

Як відомо, він вигнав з наради секретаря Бориспільської міськради за те, що той “розбійник”, бо має судимість, та піариться.

Сич вважає, що Зеленський показав своє нерозуміння в питаннях місцевого самоврядування.

 “Президент Зеленський на робочій нараді у Борисполі продемонстрував таке ж зверхнє ставлення до місцевого самоврядування і нерозуміння його сутності, як і його попередники. Представники інших гілок влади чи президент України, який не належить до жодної гілки влади, не мають права втручатися в діяльність органів місцевого самоврядування і їхніх посадових осіб, або ж диктувати ім свою волю. А тим більше – використовувати силові структури держави для розправи над ними!

Сич сказав, що залишає “за дужками професійні, моральні тощо якості голови міста Борисполя та секретаря міської ради” – їм може давати оцінку тільки міська громада, яка обрала їх на ці посади. Але Зеленський не мав права роздавати наряди голові міста чи в брутальний спосіб виганяти з робочої наради секретаря міської ради, вважає голова облради.

“Коли кажу, що в цьому президент Зеленський продовжує сумні традиції своїх попередників, то пригадую, як президент Порошенко тільки через те, що Івано-Франківська обласна рада ухвалила до нього звернення щодо необхідності запровадження блокади ОРДЛО і на підтримку тих громадських активістів, які таку блокаду здійснювали, дав доручення усунути мене, як голову обласноі ради, від участі в усіх протокольних заходах під час його візиту в область і заборонити мою участь в міжобласній робочій нараді, яка, до речі, відбувалася в приміщенні, власником якого від імені громад області виступає обласна рада.
Або ж інший приклад – з часів президента-втікача Януковича. Тоді з його адміністрації, яка займалася формуванням делегації України на європейський форум місцевого самоврядування (усвідомлюєте, який абсурд ????!!!), надійшов лист спрямувати для участі у цьому форумі голову ОДА (не менший абсурд!!!) і в якості «супроводжуючоі особи» з ним міг бути голова обласноі ради.
Доки в Україні вищі органи державної влади чи посадові особи демонструватимуть таке ставлення до місцевого самоврядування, самодостатність якого є лакмусовим папірцем справжньої демократії, будь які декларації про неї носитимуть характер облудних гасел, призначення яких – меркантильно дурити демократично стурбованих єврочиновників”, – підсумував Сич.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry