Зеленський пройшовся новим мостом на Калущині (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

28 Dec, 2019 14:02

Поділитись публікацією
Зеленський пройшовся новим мостом на Калущині (ФОТО, ВІДЕО)

У суботу, 28 грудня, на Прикарпаття з робочим візитом приїхав президент України Володимир Зеленський.

Читайте також: Взяли у полон окупантів: Зеленський відзначив бійців "десятки" (ВІДЕО)

Президент приїхав на відкриття моста в селі Довге-Калуське, що був пошкоджений повінню у 2018 році, тоді його підремонтували. Згодом повінь 2019 року остаточно знесла міст. Нагадаємо, що Зеленський приїжджав на Прикарпаття у серпні цього року. Тоді він оглянув зруйнований міст та пообіцяв вирішити проблему. Пізніше з державного бюджету на відновлення мосту виділили кошти.

Біля новозбудованого моста зустрітися з президентом зібралося чимало мешканці села. На місці присутні рятувальники і медики – створили пункт обігріву і наливають людям чай. Також підготували вантажівку з щебенем, аби перевірити міцність мосту, інформує “Галка”.

Очільник ДП “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов каже, що на міст було виділено 24 мільйони, збудували – за 22 мільйони. Роботи тривали близько трьох з половиною місяців. Підрядники були з Тернопільщини.

“Будували звичайними темпами, підрядник не зупиняв роботи і не протягував терміни виконання робіт. Цього моста вистачить мешканцям, він витримує 80 тон”, – каже  Сазонов.

Володимир Зеленський приїхав разом з головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем – їх зустрічали оплесками.  Шмигаль розповів президенту про хід робіт і технології, які використовувалися.

Після Зеленський привітав всіх зі святами, та тих хто працював над будівництвом мосту.

“Вітаю всіх, хто працював над будівництвом мосту. Хочу сказати, що вам дуже повезло з головою ОДА”, – сказав Зеленський.

Шмигаль наголосив, що підрядник зробив хорошу роботу і все “відбулося без крадіжок”. Далі мостом проїхалася вантажівка, а президент і голова ОДА пройшлися за нею по мосту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент зізнався, що зустрічатиме Новий рік на Прикарпатті

Зеленський на Прикарпатті. Калущина. НАЖИВО

Опубліковано Galka.if.ua Субота, 28 грудня 2019 р.