Зеленський присвоїв Героя України комбату з коломийської “десятки”

Автор: Борис Марія

01 Apr, 2023 09:15

Поділитись публікацією
Зеленський присвоїв Героя України комбату з коломийської “десятки”

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України та вручив орден “Золота Зірка” командиру 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Офісу президента, пише Галка.

Так, 31 березня, у річницю звільнення Бучі від російських окупантів, президент вручив військовослужбовцям державні нагороди.

Зокрема, орден “Золота Зірка” передав Герою України підполковнику Сергію Яндульському, який виконує бойові завдання з відсічі збройній агресії РФ з березня 2022 року. Підполковник неодноразово діяв під щільними обстрілами противника. Групи під його керівництвом знищували велику кількість військової техніки й живої сили ворога.

У червні 2022 року на Луганщині під ворожим обстрілом Сергій Яндульський особисто доправив у безпечне місце та надав першу допомогу пораненому старшому солдату, урятувавши йому життя.

Наприкінці вересня, перебуваючи на передових позиціях у Донецькій області, підполковник потрапив під ворожий обстріл і зазнав вогнепального поранення плеча й лівого стегна, але зміг організувати вогонь у відповідь, у результаті чого було знищено солдатів і техніку окупанта