Зеленський та керівництво держави в Івано-Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

30 Jul, 2023 16:22

Поділитись публікацією
Зеленський та керівництво держави в Івано-Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

Володимир Зеленський прибув в Івано-Франківськ 30 липня. Разом з ним на Прикарпаття прибули голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, секретар РНБО Олексій Данілов, глава Офісу президента Андрій Єрмак інші міністри та чиновники.

Вранці 30 липня Володимир Зеленський відвідав в Івано-Франківську Реабілітаційний центр, у якому лікуються наші захисники.

Його супроводжують глава Офісу президента Андрій Єрмак, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише Галка.

“Хочу подякувати кожному з наших воїнів за подвиг та героїзм. Дякую від усіх українців за захист нашої держави. Перемога точно буде! Бажаю швидкого одужання!

Велика вдячність і нашим медикам! Лікарі, медсестри, ви всі фантастичні. Пишаємося вашою важливою роботою!”, – зазначив президент.

Також в Івано-Франківську провели засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Аби обговорити підготовку до зимового сезону як на державному рівні, так і на рівні областей та громад.

“Маємо бути свідомі того, що російські терористи спробують продовжити атаки проти української енергетики, проти нормального життя людей. Але наша незламність має перемогти”, – зазначив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зараз точно не час для заміни бруківки, – Зеленський 30 липня у Франківську про видатки мерій

Обговорили й бюджетні питання.

 

 

Читайте також: МОН вирішуватиме, чи доречно здобувати другу освіту чоловікам під час війни, – Данілов