Земельна ділянка для селянського господарства, видобутку нафти на ній не буде – Троценко про землю, яку оформляє його батько

Автор: Людмила Баран

21 Сер, 2014 13:47

Земельна ділянка для селянського господарства, видобутку нафти на ній не буде – Троценко про землю, яку оформляє його батько

Голова ОДА Андрій Троценко прокоментував представникам ЗМІ розміщену днями на окремих місцевих інтернет-сайтах інформацію про виділення його батьку земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту села Микуличин в урочищі «Чемериця».

Читайте також: Віктор Анушкевичус про підстави стати мером втретє:  «Коней на переправі не міняють» + ВІДЕО

«Виділення земельної ділянки – конституційне право кожного громадянина. Про те, що мій батько мав намір оформити вперше в своєму житті єдину земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, я знав. Якщо в моїх діях є склад злочину, зловживання чи корупційних діянь, готовий нести відповідальність згідно чинного законодавства», – зазначив Андрій Троценко, передає прес-служба ОДА.

Керівник виконавчої влади області наголосив: як посадова особа, усвідомлюючи відповідальність за свої дії перед громадою краю та враховуючи публічність, процес виділення землі членам родини не приховував, зробив його відкритим і прозорим. Також Андрій Троценко спростував інформацію про те, що на земельній ділянці, на яку його батько оформляє документи, знаходяться нафтові вежі.

«Земельна ділянка оформляється виключно для цілей, пов’язаних з веденням особистого селянського господарства, – зауважив він. – Жодного комерційного інтересу в частині видобутку нафти чи інших вуглеводнів не могло бути і не буде».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...