Земельна ділянка для селянського господарства, видобутку нафти на ній не буде – Троценко про землю, яку оформляє його батько

Автор: Людмила Баран

21 Сер, 2014 13:47

Поділитись публікацією
Земельна ділянка для селянського господарства, видобутку нафти на ній не буде – Троценко про землю, яку оформляє його батько

Голова ОДА Андрій Троценко прокоментував представникам ЗМІ розміщену днями на окремих місцевих інтернет-сайтах інформацію про виділення його батьку земельної ділянки, розташованої за межами населеного пункту села Микуличин в урочищі «Чемериця».

Читайте також: Віктор Анушкевичус: з Палійчука-голови ОДА толку не було ніякого

«Виділення земельної ділянки – конституційне право кожного громадянина. Про те, що мій батько мав намір оформити вперше в своєму житті єдину земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства, я знав. Якщо в моїх діях є склад злочину, зловживання чи корупційних діянь, готовий нести відповідальність згідно чинного законодавства», – зазначив Андрій Троценко, передає прес-служба ОДА.

Керівник виконавчої влади області наголосив: як посадова особа, усвідомлюючи відповідальність за свої дії перед громадою краю та враховуючи публічність, процес виділення землі членам родини не приховував, зробив його відкритим і прозорим. Також Андрій Троценко спростував інформацію про те, що на земельній ділянці, на яку його батько оформляє документи, знаходяться нафтові вежі.

«Земельна ділянка оформляється виключно для цілей, пов’язаних з веденням особистого селянського господарства, – зауважив він. – Жодного комерційного інтересу в частині видобутку нафти чи інших вуглеводнів не могло бути і не буде».

Теги: